09129739195 icon phone
02186036219 icon phone

راهنمای خرید قیچی های پیتاژ 2019

شاید شما آرایشگر تازه کاری باشید که سعی دارد مهارت خود را در آرایشگری افزایش دهد و احتمالا از سرگرمی خود کمی درآمد زایی نیز داشته باشد. ممکن است به تازگی مغازه آرایشگری خود را باز کرده باشید و میخواهید مطمئن باشید که بهترین کیفیت و امکانات و سرویس دهی را برای مشتری های خود فراهم میآورید. ممکن است ارایشگر بسیار حرفه ای باشید با تجربه ی بسیار زیاد در اصلاح موی مردان یا زنان.

 

اما بدون به مواردی چون توجه به مهارت یا سابقه کاری یا حتی مشتری شما، یک چیز مشترک است و آن این است که هر آرایشگری میداند که یکی از مهمترین بخش های زیبایی سازی و اصلاح درست موی سر برای بوجود آوردن یک صورت زیبا کار کردن صحیح با وسایل مناسب است. از حیاتی ترین وسایلی که برای این کار نیاز دارید قطعا قیچی های اصلاح شما هستند و انواع مختلف این قیچی ها که به کمک آن ها شما میتوانید بهترین مدل مو و استایل را بوجود آورید. چرا به قیچی های نرمال بسنده میکنید وقتی میتوانید بهترین را داشته باشید؟ بهترین قیچی پیتاژ کردن مو ( نازک کردن ) را می توانید همین حالا در بازار تهیه کنید.

 

مطمئن نیستید دقیقا دنبال چه هستید ؟ به بررسی های انجام شده در مورد این قیچی های پیتاژ در اینجا توجه کنید که شما را در انتخاب بهترین از میان آن ها کمک میکند تا بتوانید انتخابی هوشمندانه و با کیفیت داشته باشید. حتی اگر حس میکنید که همه ی این اجناس را میشناسید باز هم به لیست زیر سری زنید تا شاید بتوانید سطح کاری خود را بالاتر ببرید و بیشترین سودآوری را با بهترین نوع قیچی داشته باشید.

 

  برترین قیچی های پیتاژ

آموزش کار با قیچی پیتاژ

همانطور که میدانید بهترین نوع قیچی های پیتاژ، تنها برای اصلاح سر مورد استفاده قرار نمیگیرند. نوع خوب این قیچی ها کاربرد خارقالعاده ای در اضافه کردن لایه و عمق به مدل مو دارند. این ویژگی در این قیچی ها باعث ارتقای سطح کاری آرایشگر میشود.

این نوع قیچی پیتاژ یک مدل بسیار خوب برای تازه کار ها است، که استفاده از آن بسیار ساده بوده و آپشن هایش بدون هیچ پیچیدگی ای در دسترس است. این قیچی استیل ژاپنی ( که لبه هایش توسط دست با دقت و ظرافت تیز شده اند) حرفه ای کار می کنند بدون آن که مشکلات آزار دهنده ای همچون لغزش یا کشیدن مو های سر را در بر داشته باشد.

 

طول 6.5 اینچی آن اندازه ی بسیار مناسبی برای مبتدی های این حرفه است، بطوری که نه خیلی بزرگ است نه خیلی کوچک. این سایز برای انواع دست ها مناسب بوده و حتی میتوانید اندازه آن را تنظیم نمایید تا بهترین اندازه را برای دست خود تنظیم کنید. وزن این نوع قیچی کمی زیر 5 اونس است که وزنی مناسب است که دست دچار گرفتگی و خستگی نمیشود.

نگران کار کردن با قیچی ای که دوست ندارید نباشید. این قیچی برای تازه کارهای این حرفه عالی است تا فوت و فن کار آرایشگری را یاد بگیرید

 

1- آرایشگری مردانه حرفه ای با قیچی پیتاژ

 انواع قیچی پیتاژ

این نوع قیچی نازک کننده مو در سایز طول 6.5 اینچ در دست هستند که اندازه ای مناسب و راحت برای بسیاری از دست ها است.

اگر نیاز به تنظیم اندازه ی آن برای دست خود هستید دسته های پلاستیکی وجود دارند که میتوان با کمک آن ها دقیقا انگشتان را در قیچی جا کرد. با اینکه این نوع طراحی ظاهری بسیار شکیل ندارند و می توان گفت که ظاهری ارزان قیمت که چند دهه پیش رواج بیشتری داشته دارند، اما تنظیمات اندازه این نوع قیچی بسیار راحت و دقیق می باشد. این نوع قیچی آرایشگری بطور کامل از استیل بدون لک و پوشش طلایی رنگ تشکیل شده. این قیچی ها برای استفاده طولانی مدت طراحی شده اند. برای آرایشگرانی که قصد استفاده از قیچی هایی را دارند که قادر به انجام کار بسیار زیادی باشد بدون آن که کند شود بشکند یا از ارزشش کم بشود.

تیغه های برنده ی این قیچی در هنگامی که مورد استفاده قرار نمی گیرد داخل محفظه ی چرمی قرار میگیرد که طول عمر خود را بیشتر هم بنماید. این نوع از قیچی آرایشگری شما را بیشتر از نرمال به بیزنس خود علاقه مند میکنند چرا که استفاده از آن ها بسیار لذت بخش هستند. و پس از گذشت زمان متوجه می شوید که این نوع قیچی بهترین نوع پیتاژ برای کسانی است که میخواهند برای مشتری خود مدل مو های مختلف و زیادی اصلاح کنند.

 

2- آرایشگری مردانه حرفه ای با قیچی پیتاژ

 آموزش کار با قیچی پیتاژ

با طراحی طلایی و نقره ای این قیچی خاص در نگاه اول این قیچی پیتاژ برای افراد حرفه ای است که می خواهند کار خود را جدی تر انجام دهند. تنظیمات پیچ آن به راحتی قابل تنظیم است و کار کردن با تیغه های آن به همان میزان در کوتاه کردن و مدل دادن به مو بدون کشیدن یا گیر کردن راحت بوده و بطور کلی کار شما را بسیار راحتتر میکند. با این طراحی راحت و ارگونومیکی و استایل و مدلی که با آن بوجود می آوردید ممکن نیست چیزی اشتباه پیش برود.

 

این قیچی 6.5 اینچی با وزنی کمتر از دو اونس در شمار سبک ترین ها قرار میگیرد. کسانی که با این قیچی کار کرده اند از نقاط مثبت اش بسیار می گویند و این که از زمان دریافت آن تا مدت زمان زیادی برای شان کار کرده است وبعد از آن حتی به فکر خرید مدل دیگری نیافتاده اند. این قیچی از بهترین نوع قیچی است و اصلا بستگی به نوع مویی که اصلاح میکنید ندارد که آیا چرب باشه خشک باشد نازک یا ضخیم باشد. بسیار تیز و برنده میباشند و نیازمند آرایشگری کارکشته و حرفه ای است که از آن به بهترین نحو بهره ببرد. آیا می توانید این چالش را بپذیرید؟

 

3- آرایشگری مردانه حرفه ای با قیچی پیتاژ

 آموزش کار با قیچی پیتاژ

 

این قیچی پیتاژ از کیفیت بالایی برخوردار است و علاوه بر این استیل آن بسیار بسیار مقاوم بوده.  با اینکه این نوع قیچی دارای کیفیت بالایی است. زمانی کاربرد واقعی خود را نشان میدهد که در مواقعی که کار حرفه ای نمی خواهید انجام دهید و بیشتر در منزل از آن ها استفاده کنید با آن ها مدل ها و استایل های کمتری میتوان بوجود آورد.

 

تولید کننده به همه ی کاربران این قیچی تذکر و هشدار داده است که سعی نکنند تنظیمات اندازه آن را تغییر دهند چرا که در بهترین حالت خود تنظیم شده اند. همچنین در این دستورالعمل بیان شده که نباید جز برای اصلاح مو از این قیچی در جایگاه های دیگری نیز استفاده بشود. در کل اطلاعات بسیار کاملی برای آرایشگران تازه کار فراهم آورده اند که ممکن است با تمامی زوایای نگهداری این گونه قیچی آشنایی نداشته باشند.

 

 4- آرایشگری مردانه حرفه ای با قیچی پیتاژ

 انواع قیچی پیتاژ

هنگامی که شما از این قیچی های پیتاژ ژاپنی برای مدل ها و استایل های مختلف استفاده میکنید, به راحتی میتوانید حس کنید که کیفیت کاری خود را بالا برده اید و حرفه ای تر کار کرده اید. ساخت این قیچی ها به گونه ای است که در مقابل زنگ زدن و از دست دادن رنگ خود مقاوم بوده در صورتی که به درستی از این قیچی ها مراقبت شود و پس از هر بار استفاده در کیف های چرمی خود قرار بگیرد. در این حالت درمی یابید که این قیچی ها را برای سال های طولانی خواهید داشت.

 

یکی از بهترین قیچی ها برای آرایش های سخت و حرفه ای است که دارای جزئیات بسیار زیادی است که باید به بهترین نحو انجام شود. دست خود را به راحتی در آن جا دهید و برای مدت های طولانی به اصلاح بپردازید بدون آنکه ماهیچه های دستتان بگیرد یا در آرنج, مچ یا حتی دست ناراحتی ای داشته باشید.

با استفاده از این قیچی های کاربردی میتوانید لایه های متفاوتی را در آرایش هر نوع موی سری ( زن یا مرد ) به وجود آورید. این قیچی 8.5 اینچ طول دارد و وزنی کمتر از 6 اونس. این قیچی لازمه ی کلکسیون آرایشگری شما خواهد بود و برای کار های حرفه ای و چالش برانگیز عالی است.

 

5- آرایشگری مردانه حرفه ای با قیچی پیتاژ

 انواع قیچی پیتاژ

به سادگی میتوان گفت که این قیچی برای کارهای سنگین, بهترین نوع قیچی است. مخصوصا وقتی که میخواهیم مو های کلفت, سنگین و بد قلق را اصلاح کنیم. نحوه طراحی این قیچی به گونه ای است که به آرایشگر بیشترین کنترل را میدهد و حرکت خود را راحت می نمیاید. این قیچی لازمه کار آرایشگر های است که به انواع مختلف مو ( مخصوصا ضخیم ) کار میکنند.

 

قابلیت آداپته شدن این قیچی با هر مدل مویی آن را از سایر آن ها متمایز می نماید و باید در جعبه ابزار هر آرایشگری باشد. قطعا از داشتن این قیچی لذت زیادی میبرید زیرا که طول عمر بالایی دارد و هم چنین با این که هزینه خوبی پرداخت میکنید از کیفیت بالایی نیز برخوردار می شوید. دارای 8 اینچ طول است و وزن کمتر از 2.5 اونس.

 

همان طور که برداشت میشود این قیچی بسیار سبک بوده و با آن میتوانید بدون احساس خستگی یا گرفتگی حتی پس از کار های طولانی, بهترین کار خود را ارایه نمایید. عرض دندانه ها از سایر قیچی ها بیشتر است اما با این وجود باز هم میتواند برای کارهای ضخیم هم مورد استفاده قرار بگیرد. اما در حالت کلی بهتر است که از این قیچی ها برای مو های ضخیم تر استفاده شود.

 

راهنمای خرید قیچی های پتیاز

 

با توجه به این که نگاهی دقیق به بررسی های انجام شده بر روی قیچی ها انداخته اید فکر میکنم که تصمیم گرفته اید که آیا آن ها را میخواهید یا خیر؟ اما عجله نکنید ! قبل اینکه به قسمت خرید برسیم بهتر است چند عامل بسیار مهم را تحت نظر بگیریم. ما این راهنما را به گونه ای طراحی کردیم که شما بتوانید همه ی انتخاب های خود را کنار هم داشته باشید در حالی که نهایت صرفه جویی را در زمان و ثروت خود ببرید. پس برای این که بهترین انتخاب را داشته باشید باید اول بدانید که برای چه مدل مویی, چه استایلی, چه مدت زمانی و سایر موارد دیگر به این قیچی ها نیاز دارید و جزئیات ریزی که در بالا بیان شده اند شما را در رسیدن به این تصمیم گیری کمک می نمایند.

 

 

چرا میخواهید این نوع قیچی را تهیه نمایید؟

 

در ابتدا باید به اصلی ترین سوال را در نظر بگیرید و به آن پاسخ دهید. سوال این است که آیای واقعا این نوع قیچی پیتاژ ( نازک سازی ) را میخواهید؟ منظور قیچی های معمولی شما نیست چرا که این قیچی های پیتاژ صرفا برای نازک سازی مو های ضخیم یا مدل مو های خاص طراحی شده است پس قبل از خرید باید توجه داشته باشید که این نوع قیچی ها برای هر مدل مویی کاربرد ندارند. این گونه در نظر بگیرید که این مدل قیچی وسیله ای است که در کلکسیون شما را در جعبه ابزارتان کامل میکنید و شما حرفه ای تر به نظر میرسید و آماده هر چالش سخت هستید. اگر از آن ها در هر موقعیتی که نیاز دارید استفاده کنید اصلا پشیمان نمی شوید و ثابت شده است از داشتن آن ها در جعبه ابزار خود راضی خواهید بود.

 

اندازه قیچی پیتاژ

اندازه قیچی پیتاژ

 

فاکتور مهم دیگری که باید در هنگام خرید این قیچی ها به آن توجه ویژه داشت سایز آن ها است. هم برای دستتان و هم برای نوع قیچی و کاری که می خواهید با آن انجام دهید. مسلما قیچی ای نمی خواهید که برای دست شما بزرگ یا کوچک باشد تا مشکلاتی را به همراه آورد. همچنین قیچی پیتاژی نمیخواهید که انگشتانتان در آن لق بزنند یا اصلا جا نشوند. اگر با بی دقتی سایز انتخاب شود این مشکلات در همان ابتدا قابل رویت هستند و بدتر از آن این که پس از گذشت زمان به مشکلات دیگری چون گرفتگی عضله یا خستگی دست دچار میشوید. اگر زمان زیادی را مشغول آرایشگری هستید انتخاب سایز و اندازه درست بسیار حیاتی محسوب میشود و حتی می تواند جان شما و مشتری را نیز به خطر بیاندازد. اگر قیچی در دست شما خوب جا نیافتاد خیلی راحت میتواند از دست شما بلغزد و به مصدومیت شما یا مشتری ختم شود برای همین این ارزیابی را در بالا برای شما فراهم آوردیم تا بتوانید بهترین نوع مناسب خودتان را به راحتی انتخاب کنید.

 

 انواع مو

انواع مو مردانه

با توجه به این که اغلب مدل موهایی که وجود دارد مثل هم هستند اما در نظر داشتن این نکته حیاتی است که باید بدانید بیشتر با چه نوع مدل مویی برای کار پیتاژ سر و کار کارید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. قسمت دندانه ای قیچی که در کنار آن است بیشتر برای این کار مورد استفاده قرار میگیرد. با دقت به تصویر ها نگاه کرده و اندازه بین دندانه ها را و عرض آن ها را در نظر بگیرید. این کار به شما کمک می کند بهترین نوع قیچی را با توجه به کار خود انتخاب نمایید.

 

به عنوان مثال برای موهای عمدتا ضخیم مدل قیچی ای بهترین عملکرد را دارد که عرض دندانه هایش بیشتر باشد, مدل موهایی که در هم هستند یا ضخیم اند. اگر هم میخوهید آرایشگر حیوانات باشید این نوع قیچی بهترین انتخاب برای شماست. و عملکرد خوب دیگرش برای موهای مصنوعی ( کلاه گیس ) می باشد. و شما برای اصلاح موهای کودکان یا افرادی که موهای بسیار نازکی دارند, قیچی ای را انتخاب میکنید که فاصله بین دندانه ها بسیار زیاد نباشه تا قادر باشید با قیچی به بهترین نحو ممکن کار خود را انجام دهید. البته برای کار با موهای نازک غالبا به این نوع قیچی نیازی نمی باشد اما گاهی آرایشگر قصد دارد بهترین مدل مو را برای مشتری پیاده کند.

 

آموزش کار با قیچی پیتاژ

کار با این نوع قیچی ها در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو به صورت کاملا حرفه ای به شما آموزش داده می شود. آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه عصر مو به صورت کاملا تضمینی و بر پایه اصول روز و جهت آماده سازی شما برای ورود به بازار کار انجام می شود.

 

در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو آموزش کار با قیچی پیتاژ و بررسی تفاوت های انواع قیچی پیتاژ به صورت مفصل توضیح داده خواهد شد و شما کاملا با این نوع قیچی ها آشنا خواهید شد. در پایان این دوره به شما مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای با اعتبار بین المللی داده خواهد شد که امکان دریافت جواز کسب و وام خود اشتغالی را هم دارد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد دوره های آرایشگری مردانه

با شماره 09121384707 تماس بگیرید.

جامع‌ترین دوره آرایشگری 

دوره جامع آرایشگری

دوره جامع آرایشگری     فقط در آموزشگاه عصر مو  

با عصر مو همیشه بروز هستید 

education

click     شبکه آموزشی رایگان!  

می‌خواهم حرفه‌ای شوم

آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

آرایشگر حرفه ای     همین الان کلیک کنید!  

آخرین مقالات رایگان آموزشی عصر مو

آموزش آرایشگری مردانه

آموزش حرفه ای محو کردن مو

آموزش آرایشگری مردانه

۱۱ نکته طلایی در آموزش آرایشگری مردانه حرفه ای

men makeup

آموزش گریم داماد

 

   مشاهده همه مقالات  آرایشگر حرفه ای   

در عصر مو بیشتر و بهتر یاد میگیرید

 

hamayesh1

همایش های برگزار شده

certify

مدارک و تقدیرنامه ها

successful

هنرجویان موفق عصر مو

هنرجویان آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو چه می‌گویند ؟

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای

مدارک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای

اساتید با تجربه