09129739195 icon phone
02186036219 icon phone

دوره بهداشت كار ناخن مردانه

استاندارد فنی و حرفه‌ای

مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای

 

تا به حال فکر کردید چرا هیچ وقت شما عامل شروع و تغییرنیستید؟

چرا اگر برای هرکس دیگری کارکنید هرچقدر فعال وپرکار هم باشید برای ساخت رویای دیگران کارمیکنید رویای خودشما چیست؟

چند بار شروع نکرده نا امید شدید؟

یا حتی شروع کردید ولی بعد ازکلی تلاش و دوندگی به نتیجه نرسیدید؟

!ما در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو برای شما یک خبر بد و یک خبر خوب داریم

.خبر بد این است که احتمالا افراد موفق به روشی دست پیدا کردند که توفانی شروع کنند و شما این روش را نمیدانید

خبر خوب این است که ما فرمول همه کار آفرینان موفق رامهندسی کردیم تا شما بتوانید از فرمول آنها استفاده کنید دقیقابه همان روشی که موفق ترین افراد .در حال استفاده از آن هستند

شاید تا قبل از آن کتاب زندگی آنها را میخواندید تا بفهمید چه کرده اند. اگر این طور است باید بگم آماده باشید تا دیگران کتاب زندگی شما را بخوانند تا بفهمند شما چطور شروع کردید

.تمام آنچه نیاز دارید برای یک شروع توفانی فرمول های عصر مو برای شروع موفق است

مهم نیست شما چقدر مهارت دارید یا مشغول چه کاری هستید. اگر شروع نکنید موفقیت بیشتری کسب نمیکنید ثروتمند نمیشوید.

در جامعه ماشروع کنندگان افراد کمی هستند.

زیرا شجاعت بسیاری میخواهند و همینطور افراد به آب باریکه ها عادت دارند وخب تا کاری شروع نشود مردم نمیتوانند ازآن محصول یا خدمت بخرند.

حقیقت این است گاهی آنقدر ایده های ما میتواند درآمد ساز باشد که فقط نیاز به اجرا دارند ولی ما با موانع ذهنی و ذهن تحلیل گرمان جلوی حرکت و اجرای ایده را می گیریم.

به جای توقف و اضطراب وقت شروع رسیده است.

شما میتوانید به تنهایی و بدون سرمایه زیاد شروع کنید و در کمتر از یکسال موفق شوید.

ما به این جمله باور داریم و میدانیم که شدنی است اما مهمتر از ما تلاش شما در اجرای فرمول های دوره است

در این دوره مانع ذهنی شما حل میشود. مشکل ایده داشتن یا نداشتن حل میشود. مساله ترس از شروع حل میشود

این فرمول های قدم به قدم شما را از پیچ های خطرناک ابتدای کسب و کار عبور میدهد و جلوی شکست شما را در ابتدای راه میگیرد

چرا ما بهترین گروه برای آموزش این دوره هستیم؟

کمک در مسیر یابی و موفقیت زندگی در زمینه های مختلف کاری سخت است و نیاز به تجربه های بسیار زیاد و عبور از مسیرهای مختلف دارد.

تا وقتی شرایطی را تجربه نکرده باشیم نمیتوانیم برای کسی راهکار بدهیم تا زمانیکه شکست نخورده باشیم نمیتوانیم یک فرد شکست خورده را درک کنیم و تا زمانیکه موفق نباشیم نمیتوانیم ازموفقیت سخنرانی کنیم.

شرایط زندگی و مسیریکه طی کردیم به ما یاد داد چطور اقدامات مختلف در شرایط مختلف میتواند شما را از بنبست های ذهنی و روانی و به خصوص شرایط بد مالی نجات دهد یک مذاکره خوب یا یک تاثیر مثبت در اطرافیان میتواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد.

نمیتوانیم از کسیکه هیچ مبارزه ای در زندگی نداشته است بخواهیم با ارتشی از مشکلات به تنهایی روبرو شود همینطور همیشه ناشناخته ها برای ما ترسناک هستند و این ترس برای ما طبیعی است و قتی در حال ایجاد یک سبک زندگی عالی هستید یاد میگیرید چطور از پس ناشناخته ها بر بیایید.

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو

چرا همین الان باید در این دوره شرکت کنید؟

چطور کسب و کار خود را راه اندازی کنید و هیچ گاه شکست نخورید.

کشف کنید در هر کسب وکاری که هستید ثروت تولید کنید تکنیک های منحصر به فرد عصر مو مسیر اثبات شده ای برای این کار است.

۹۰درصد میلیونرهای مالک کسب و کار شخصی خود هستند و با راه اندازی کسب و کار شخصی ثروتمند شدند.

مطالعات نشان داده اگر سه سال منظم و مستمر کار خود را اداره کنید سود سرشاری به حساب بانکی شما واریز میشود.

 

کاری که همه کارآفرینان موفق انجام می دهند

اگر میخواهید از کاری پول خوبی به جیب بزنید ابتدا باید آن کار رایاد بگیرید و خوب انجامش دهید.

چرا همین الان باید شروع کرد؟

وضعیت اقتصادی ایران به سمت خصوصی سازی و کار آفرینی پیش میرود و شما فاصله زیادی با موج ورود افرادجدیدبهکسبوکارندارید.

حالا لحظه ای را تصور کنید که با فردی روبرو میشوید که در حال ثروتمند شدن از ایده شماست و شما هنوز مشغول کشتن روزها و سالهای عمر خود هستید.

هدف ما کسب درآمد سریع است، انتخاب با خودتان است.

 

چرا این تخصص را باید از عصر مو آموخت؟

 

– آموزش به بیش از 1000 نفر هنر جوی آرایشگری و گریم از ابتدا تا کنون.

– برگزاری 16 همایش حضوری رایگان آرایشگری در سال های 1395 و 1396 در محل آموزشگاه جهت بروز کردن اطلاعات هنرجویان قدیمی و جدید آموزشگاه عصر مو

– برگزاری گردهمایی بزرگ آرایشگران در شهرهای تهران، اصفهان،  محمود آباد

- برگزاری 4 دوره همایش بسیار موفق در کشور امارات، شهر دبی در سالهای 2015، 2016 ، 2017 و 2018 با حضور صدها نفر از آرایشگران منتخب

– موسس عصر مو (استاد محمد شکوهی نیا) سال ها در زمینه تدریس آرایشگری مردانه ، گریم سینمایی، گریم داماد فعال بوده است و در سریال های تلویزیونی، فیلم های سینمایی و تئاتر تجربه های بسیار زیادی را کسب کرده است و در راه انتقال آن به شاگردان خود همیشه پیشرو بوده است.

– عضویت استاد شکوهی نیا در اتحادیه آموزشگاه های آزاد تهران بعنوان خزانه دار

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو 

 

نتایجی که بعد از شرکت در این دوره به آنها میرسید:

یادگیری آرایشگری مردانه بصورت کاملا علمی و عملی در دوره های درجه دو آرایشگری مردانه و درجه یک

یادگیری گریم داماد

یادگیری اصول داشتن کسب و کار آرایشگری بعنوان یک فرد کارآفرین

کسب مهارت در جذب مشتری و حفظ آنها 

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو 

دوره كاربر مواد شيميايي

با استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای

اراٍئه مدرک معتبر

آموزش آرایشگری مردانه

آموزش آرایشگری مردانه زمانی جلوه می‌کند که بیاد بیاوریم که زیبایی و داشتن ظاهر عالی همیشه برای ما انسان ها مهم بوده است. بعنوان مثال ظاهر عالی آقای داماد در شب عروسی، داشتن ظاهر مناسب در جلسات رسمی و فروش و  هزاران مثال دیگر از اهمیت توجه به ظاهر سخن می‌گویند.

این روز‌ها با توجه به پیشرفت روز افزون جهان توجه به ظاهر از اهمیت بیشتری نیز برخوردار شده است. در این بحث توجه به صورت و مو نیز بدلیل بیشتر در معرض دید بودن اهمیت بسیار مهمتری دارد که حجم بسیار زیاد مشتریان در سالن‌ها و مغازه های آرایشگری مردانه گواه همین ادعاست و مقوله آموزش آرایشگری مردانه اهمیت خود را نشان میدهد.

3 نکته بسیار مهم در انتخاب استاد آموزش آرایشگری مردانه و آموزشگاه آرایشگری مردانه

در مقوله آموزش آرایشگری مردانه و آموزشگاههای آرایشگری مردانه چندین مورد اهمیت دارد که به شما کمک میکند تا بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه و بهترین استاد آرایشگری مردانه را بهتر انتخاب کنید.

 

آموزش آرایشگری مردانه1- تجربه استاد آموزش دهنده

2- تعداد شاگردان موفق که در آن آموزشگاه آموزش دیده اند.

3- میزان رضایتمندی هنرجویان قبلی

4- اساتید آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه

5- ارائه مدرک فنی و حرفه ای

6- داشتن مجوز از سازمان فنی و حرفه ای

7- افتخارات آموزشگاه

 

 آموزش آرایشگری مردانه چیست ؟

آموزش آرایشگری مردانه که در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو با مجوز رسمی ار سازمان فنی و حرفه ای تدریس می‌شود و مورد تصویب سازمان هست به 5 دسته اصلی تقسیم می‌شود.

 

1- آموزش آرایشگری مردانه درجه 2

این دوره در حقیقت پایه آرایشگری مردانه است و در آن اصول اولیه و مهم آرایشگری مردانه به شما آموزش داده می‌شود. با گذراندن این دوره شما توانایی اصلاح موی مردانه را پیدا خواهید کرد و بعد از قبولی در آزمون فنی و حرفه‌ای به شما مدرکی با اعتبار بین المللی اعطا خواهد شد که با این مدرک امکان دریافت جواز کسب و وام خود اشتغالی را خواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را حتما بخوانید!

 

hamayesh

2- آموزش آرایشگری مردانه درجه 1

این دوره بعنوان دوره تکمیلی آموزش آرایشگری  مردانه درجه 2 می‌باشد و شما با مباحث حرفه‌ای تری آشنا خواهید شد که منجر به افزایش چشمگیر درآمد شما خواهد شد. همانند دوره آرایشگری مردانه درجه 2 در پایان این دوره به شما مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای اعطا می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را حتما بخوانید!

 

3- آموزش گریم مردانه یا دوره چهره پردازی مردانه

همانطور که از نام دوره مشخص است در این دوره گریم داماد آموزش داده می‌شود و در پایان دوره شما توانایی برطرف کردن ایرادات ظاهری صورت افراد را پیدا می‌کنید. این دوره یکی از راه های جانبی افرایش درآمد در رشته آرایشگری مردانه است که این روزها استقبال بسیار خوبی از آن شده است. این دوره هم شامل دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای با اعتبار بین المللی است.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را حتما بخوانید!

 

4- آموزش گریم سینمایی یا چهره پردازی مردانه

در دوره آموزش گریم داماد به شما آموزش داده می‌شود تا با مواد و ابزارهای روز بتوانید چهره افراد را برای ایفا در نقش های مختلف سینمایی، تلویزیون، تئاتر و ... آماده کنید. کارهایی مانند ایجاد سوختگی، ایجاد زخم، خوردگی با اسید و .... همگی در دوره آموزش چهره پردازی مردانه آموزش داده می‌شود و در انتهای دوره بعد از قبولی در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مدرک آن نیز اعطا خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را حتما بخوانید!

 

5- دوره ترمیم مو مردانه

هنرجو بعد از گذراندن این دوره میتواند از عهده شناخت ساختمان پوست و مو، شناخت ابزار انجام بافت مو، آماده کردن موهای بافته شده و نصب روی مدل، تشخیص انواع رنگ روی سر، فرکردن موهای ترمیمی، شناخت انواع چسب های ترمیم مو و پیشگیری از حوادث برآید. این دوره نیز مانند سایر دوره های آموزشگاه آرایشگری مردانه مشمول مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه‌ای است.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را حتما بخوانید!

 

آموزش آرایشگری مردانه مناسب چه کسانی است؟

دوره های آموزش در آموزشگاه آرایشگری مردانه مناسب تمامی سنین می باشد و هنرجویان با سنین مختلف در این آموزشگاه ثبت نام می کنند و بعد از فارق التحصیلی با توجه به اهدافشان در این رشته ها مشغول به کار می‌گردند. که این امر نشان از سهولت در یادگیری این رشته ها دارد و نکته کلیدی در این کار برای پیشرفت آموزش اصولی و پشتکار می‌باشد که در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو هیچگاه هنرجویان به حال خودشان رها نمی‌شوند و همیشه از حمایت اساتید خود بهره مند خواهند بود حتی بعد از اتمام دوره!

 

کلام آخر !

آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو بصورت تضمینی آموزش داده می‌شود و با توجه به رزومه استاد محمد شکوهی نیا و سایر اساتید آموزشگاه و به زعم هنرجویان قبلی آموزشگاه آرایشگری مردانه بعنوان بروز ترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران و ایران شناخته می‌شود و شما هنرجوی عزیز براحتی می‌توانید از آموزش اصولی منطبق با جدیدترین آموزشهای روز جهان اطمینان حاصل کنید.

 

 

سال ۱۳۹۸ فرصتی مناسب برای آموزش آرایشگری مردانه

  آموزشگاه آرایشگری مردانه

سلام به شما دوست عزیز که قصد مطالعه این مقاله را دارید. ابتدا امیدوارم سال ۱۳۹۸ سال بسیار مناسبی برای شما باشد. من شکوهی نیا موسس آموزشگاه عصر مو هستم و در ادامه قصد دارم توضیحاتی ارائه کنم که چگونه با گذراندن دوره‌ آموزش آرایشگری مردانه می‌توانید در سال ۱۳۹۸ اساس کسب و کاری پر درآمدی را پایه گذاری کنید.

 

من از دوران نوجوانی با این حرفه آشنا شدم و در کنار تحصیل همیشه حرفه آرایشگری را دنبال می‌کردم و بعد از سال‌ها تلاش، کسب تجربه و تدریس در این حوزه بعنوان موسس و مدیر آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو فعالیتم را ادامه دادم. اما قسمت مهم اینجاست که چگونه به شما می‌توانم کمک کنم تا رویای بزرگی که در سر دارم را با کمک هم بسازیم. رویای من کمک به جوانان این سرزمین است تا درآمدی عالی داشته باشند و راهی که من برای شما دارم آموزش آرایشگری مردانه است.

 

در طول سالها برخی اصناف همیشه و در هر شرایطی حتی رکود پیشتاز بوده‌اند. صنایعی مثل خوراک (رستوران ها، قست فودها و ...)، صنعت پوشاک و مد و صنعت زیبایی چرا که انسان مدرن همیشه سعی دارد در هر شرایطی شیک و مرتب باشد و اتفاقا بعد از سال‌ها معاشرت با افراد مختلف فهمیدم یکی از راه‌های اثرگذاری داشتن ظاهر جذاب است. بنابراین آرایشگری مردانه که تحت عنوان رشته مراقبت زیبایی مردانه زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو ارائه می‌گردد یک رشته بسیار جذاب (دومین کار شاد در جهان) و پولساز است.

 

برای آشنایی با من لطفا بخشی از مصاحبه‌ام با شبکه بین المللی العالم را ببینید.

 

با دوره های آموزشی در عصر مو بیشتر آشنا شوید.

شما در عصر مو می‌توانید در دوره‌های زیر آموزش های حرفه ای و تضمینی ببینید و بعد از آن به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می‌شوید و بعد از قبولی در آزمون به شما مدرک معتبر داده می‌شود که در نزدیک به ۲۰۰ کشور اعتبار دارد و حتی برای مهاجرت هم امتیاز به حساب می آید. و با همین مدرک می‌توانید جواز کسب بگیرید و برای خود کسب و کار راه‌اندازی کنید.

 

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو

 

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو بروزترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در ایران دارنده مقام نخست مسابقات کشوری در حرفه گریم

لطفا به آمارهای دیگر توجه کنید :

– آموزش به بیش از هزاران نفر هنرجوی آرایشگری و گریم از ابتدا تا کنون.

– برگزاری ۳۰ همایش حضوری رایگان آرایشگری در سال های 1394 ، 1395 ، 1396 و 1397 در محل آموزشگاه جهت بروز کردن اطلاعات هنرجویان قدیمی و جدید آموزشگاه عصر مو

– برگزاری گردهمایی بزرگ آرایشگران در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، سمنان، محمود آباد، ورامین و ...

– برگزاری 4 دوره همایش بسیار موفق در کشور امارات، شهر دبی در سالهای 2015، 2016 ، 2017 و 2018 با حضور صدها نفر از آرایشگران منتخب ایران

– ریاست انجمن صنفی آموزشگاه‌های مراقبت زیبایی استان تهران توسط استاد شکوهی نیا

– سال ها فعالیت موسس عصر مو (استاد محمد شکوهی نیا) در زمینه تدریس آرایشگری مردانه ، گریم سینمایی، گریم داماد و حضور در سریال‌های تلویزیونی، فیلم‌های سینمایی و کسب تجربه های بسیار زیادی و در پیشرو بودن در راه انتقال آن به شاگردان خود.

– عضویت استاد شکوهی نیا در انجمن آموزشگاه‌های آزاد سازمان فنی و حرفه‌ای

- دریافت نشان مدیر برتر ملی در سال ۱۳۹۷ توسط استاد شکوهی نیا برای آموزشگاه عصر مو

ثبت نام دوره های آرایشگری و گریم مردانه سازمان فنی و حرفه ای

درصورت تمایل به ثبت نام در هریک از ئوره های آرایشگری مردانه درجه 2  ، آرایشگری مردانه درجه 1 ، گریم داماد ، گریم سینمایی و یا  دوره ترمیم موی مردانه در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو که از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور مجوز رسمی دارد و با جدیدترین تکنیک های سمعی و بصری به شما هنرجوی عزیز آموزش می‌دهد.

لطفا دوره مورد نظرتون رو انتخاب کنید و اقدام به ثبت نام کامل یا پیش ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام اساتید آموزشگاه عصر مو با شما تماس خواهند گرفت و براساس زمانبندی مناسب شما کلاس آموزشی به شما  معرفی خواهد شد.

در هر مرحله ای از ثبت نام در صورت بروز مشکل می‌توانید با شماره   09121384707   تماس حاصل کنید.

 

 

 جامع‌ترین دوره آموزش آرایشگری مردانه 

دوره جامع آرایشگری

دوره جامع آموزش آرایشگری مردانه      فقط در آموزشگاه عصر مو  

با عصر مو همیشه بروز هستید 

education

click     شبکه آموزشی رایگان!  

می‌خواهم حرفه‌ای شوم

آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

آرایشگر حرفه ای     همین الان کلیک کنید!  

آخرین مقالات رایگان آموزشی عصر مو

آموزش آرایشگری مردانه

آموزش حرفه ای محو کردن مو

hairstyle

۹۷ مدل موی محبوب جهانی در سال ۲۰۲۰

men makeup

آموزش گریم داماد

 

   مشاهده همه مقالات  آرایشگر حرفه ای   

در عصر مو بیشتر و بهتر یاد میگیرید

 

hamayesh1

همایش های برگزار شده

certify

مدارک و تقدیرنامه ها

successful

هنرجویان موفق عصر مو

هنرجویان آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو چه می‌گویند ؟

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای

مدارک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای

اساتید با تجربه