09121384707 icon phone
02186036219 icon phone

آموزش آرایشگری مردانه

آموزش آرایشگری مردانه زمانی جلوه می‌کند که بیاد بیاوریم که زیبایی و داشتن ظاهر عالی همیشه برای ما انسان ها مهم بوده است. بعنوان مثال ظاهر عالی آقای داماد در شب عروسی، داشتن ظاهر مناسب در جلسات رسمی و فروش و  هزاران مثال دیگر از اهمیت توجه به ظاهر سخن می‌گویند.

این روز‌ها با توجه به پیشرفت روز افزون جهان توجه به ظاهر از اهمیت بیشتری نیز برخوردار شده است. در این بحث توجه به صورت و مو نیز بدلیل بیشتر در معرض دید بودن اهمیت بسیار مهمتری دارد که حجم بسیار زیاد مشتریان در سالن‌ها و مغازه های آرایشگری مردانه گواه همین ادعاست و مقوله آموزش آرایشگری مردانه اهمیت خود را نشان میدهد.

3 نکته بسیار مهم در انتخاب استاد آموزش آرایشگری مردانه و آموزشگاه آرایشگری مردانه

در مقوله آموزش آرایشگری مردانه و آموزشگاههای آرایشگری مردانه چندین مورد اهمیت دارد که به شما کمک میکند تا بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه و بهترین استاد آرایشگری مردانه را بهتر انتخاب کنید.

 

آموزش آرایشگری مردانه1- تجربه استاد آموزش دهنده

2- تعداد شاگردان موفق که در آن آموزشگاه آموزش دیده اند.

3- میزان رضایتمندی هنرجویان قبلی

4- اساتید آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه

5- ارائه مدرک فنی و حرفه ای

6- داشتن مجوز از سازمان فنی و حرفه ای

7- افتخارات آموزشگاه

 

 آموزش آرایشگری مردانه چیست ؟

آموزش آرایشگری مردانه که در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو با مجوز رسمی ار سازمان فنی و حرفه ای تدریس می‌شود و مورد تصویب سازمان هست به 5 دسته اصلی تقسیم می‌شود.

 

1- آموزش آرایشگری مردانه درجه 2

این دوره در حقیقت پایه آرایشگری مردانه است و در آن اصول اولیه و مهم آرایشگری مردانه به شما آموزش داده می‌شود. با گذراندن این دوره شما توانایی اصلاح موی مردانه را پیدا خواهید کرد و بعد از قبولی در آزمون فنی و حرفه‌ای به شما مدرکی با اعتبار بین المللی اعطا خواهد شد که با این مدرک امکان دریافت جواز کسب و وام خود اشتغالی را خواهید داشت.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را حتما بخوانید!

 

hamayesh

2- آموزش آرایشگری مردانه درجه 1

این دوره بعنوان دوره تکمیلی آموزش آرایشگری  مردانه درجه 2 می‌باشد و شما با مباحث حرفه‌ای تری آشنا خواهید شد که منجر به افزایش چشمگیر درآمد شما خواهد شد. همانند دوره آرایشگری مردانه درجه 2 در پایان این دوره به شما مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای اعطا می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را حتما بخوانید!

 

3- آموزش گریم مردانه یا دوره چهره پردازی مردانه

همانطور که از نام دوره مشخص است در این دوره گریم داماد آموزش داده می‌شود و در پایان دوره شما توانایی برطرف کردن ایرادات ظاهری صورت افراد را پیدا می‌کنید. این دوره یکی از راه های جانبی افرایش درآمد در رشته آرایشگری مردانه است که این روزها استقبال بسیار خوبی از آن شده است. این دوره هم شامل دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای با اعتبار بین المللی است.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را حتما بخوانید!

 

4- آموزش گریم سینمایی یا چهره پردازی مردانه

در دوره آموزش گریم داماد به شما آموزش داده می‌شود تا با مواد و ابزارهای روز بتوانید چهره افراد را برای ایفا در نقش های مختلف سینمایی، تلویزیون، تئاتر و ... آماده کنید. کارهایی مانند ایجاد سوختگی، ایجاد زخم، خوردگی با اسید و .... همگی در دوره آموزش چهره پردازی مردانه آموزش داده می‌شود و در انتهای دوره بعد از قبولی در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مدرک آن نیز اعطا خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را حتما بخوانید!

 

5- دوره ترمیم مو مردانه

هنرجو بعد از گذراندن این دوره میتواند از عهده شناخت ساختمان پوست و مو، شناخت ابزار انجام بافت مو، آماده کردن موهای بافته شده و نصب روی مدل، تشخیص انواع رنگ روی سر، فرکردن موهای ترمیمی، شناخت انواع چسب های ترمیم مو و پیشگیری از حوادث برآید. این دوره نیز مانند سایر دوره های آموزشگاه آرایشگری مردانه مشمول مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه‌ای است.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را حتما بخوانید!

 

آموزش آرایشگری مردانه مناسب چه کسانی است؟

دوره های آموزش در آموزشگاه آرایشگری مردانه مناسب تمامی سنین می باشد و هنرجویان با سنین مختلف در این آموزشگاه ثبت نام می کنند و بعد از فارق التحصیلی با توجه به اهدافشان در این رشته ها مشغول به کار می‌گردند. که این امر نشان از سهولت در یادگیری این رشته ها دارد و نکته کلیدی در این کار برای پیشرفت آموزش اصولی و پشتکار می‌باشد که در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو هیچگاه هنرجویان به حال خودشان رها نمی‌شوند و همیشه از حمایت اساتید خود بهره مند خواهند بود حتی بعد از اتمام دوره!

 

کلام آخر !

آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو بصورت تضمینی آموزش داده می‌شود و با توجه به رزومه استاد محمد شکوهی نیا و سایر اساتید آموزشگاه و به زعم هنرجویان قبلی آموزشگاه آرایشگری مردانه بعنوان بروز ترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران و ایران شناخته می‌شود و شما هنرجوی عزیز براحتی می‌توانید از آموزش اصولی منطبق با جدیدترین آموزشهای روز جهان اطمینان حاصل کنید.

 

 

dunro main

نصب دانرو

ثبت نام دوره های آرایشگری و گریم مردانه سازمان فنی و حرفه ای

درصورت تمایل به ثبت نام در هریک از ئوره های آرایشگری مردانه درجه 2  ، آرایشگری مردانه درجه 1 ، گریم داماد ، گریم سینمایی و یا  دوره ترمیم موی مردانه در آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو که از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور مجوز رسمی دارد و با جدیدترین تکنیک های سمعی و بصری به شما هنرجوی عزیز آموزش می‌دهد.

لطفا دوره مورد نظرتون رو انتخاب کنید و اقدام به ثبت نام کامل یا پیش ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام اساتید آموزشگاه عصر مو با شما تماس خواهند گرفت و براساس زمانبندی مناسب شما کلاس آموزشی به شما  معرفی خواهد شد.

در هر مرحله ای از ثبت نام در صورت بروز مشکل می‌توانید با شماره   09121384707   تماس حاصل کنید.

 

 

خلاصه ای از زندگینامه و مسئولیت های اجرایی استاد محمد شکوهی نیا

 محمد شکوهی نیا

 

استاد محمد شکوهی نیا متولد سال 1363 شهر تهران می باشد. ایشان حرفه آرایشگری را از سنین نوجوانی آغاز نموده و پس از طی کردن مدارج و دوره های آکادمیک آرایشگری تا سطح عالی و ادامه دادن این حرفه در سطوح بالاتر موفق به فعالیت در کسوت مربیگری به منظور تعلیم و تربیت هنرجویان این حرفه شدند و به موازات آن در زمینه گریم و چهره پردازی نیز زیر نظر برجسته ترین اساتید گریم در کشور کار خود را آغاز نموده و بعنوان گریمور در عرصه تائتر، سینما و تلویزیون در پروزه های گریم در کنار هنرمندان عزیز حضور داشته اند.

 

ایشان با حضور در سمینارها، نمایشگاهها و دوره های پیشرفته آرایشگری و گریم در داخل و خارج از کشور و تطبیق علم روز آرایشگری و گریم با فرهنگ کشورمان موفق به ابداع شیوه های نوین آموزش مطابق با متد روز جهان در سطح کشور شده اند و در این حین در سمت آزمونگر سازمان فنی و حرفه ای در رشته های پیرایش و گریم منصوب شدند.

 

از سوابق کاری استاد شکوهی نیا می توان به سالها فعالیت (در دهه های 80 و 90) در کسوت مربیگری در آموزشگاههای مراقبت و زیبایی مردانه در تهران و همچنین بعنوان مدیر و مربی در شهرستان ها و همچنین مدرس کمپانی های معتبر خارجی برای پرورش و تربیت هنرجویان مشتاق به یادگیری این حرفه در داخل و خارج از کشور اشاره کرد، که مجموع این تجربیات را با تاسیس آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه عصر مو در اختیار هنرجویان این آموزشگاه قرار داده و خواهد داد.

 photo 2017 06 11 11 08 05

 

استاد شکوهی نیا همچنین با شرکت در دوره های ماساژ در سبک های مختلف تا سطح عالی این دوره ها موفق به دریافت مدارک و همچنین مجوز مربیگری در زمینه ماساژ شده اند و بعنوان آزمونگر رشته ماساژ در سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار می باشند.

از دیگر فعالیت های ایشان حضور در هیات مدیره بعنوان ریاست هیات مدیره و مدرس شرکت رخ نمای آراد در سال های 1393 الی 1395 و برگزاری همایش های موفق در حرفه پیرایش مردانه و گریم در داخل و خارج از کشور برای علاقه مندان این حرفه بودند.

 

همچنین با حضور آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه عصر مو به مدیریت ایشان در ورکشاپ های موفق آموزشی از طرف سازمان فنی و حرفه ای موفق به کسب لوح های تقدیر و سپاس از سازمان مذکور شده و در مسابقات گریم و چهره پردازی کشور مقام نخست توسط هنرجویان آموزشگاه عصر مو به ویترین افتخارات اضافه نمایند.

لازم به ذکر است استاد محمد شکوهی نیا در کنار حرفه پیرایش و گریم ، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشکده کانون وکلای دادگستری تهران می باشند.

 

فعالیت ها و سوابق :

از جمله فعالیت ها، سوابق و موفقیت های کاری و آموزشی استاد شکوهی نیا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

-          مدیر، موسس و مربی آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه عصر مو

-          مدیر و مربی آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه آیلار در استان قزوین

-          مدرس، کارشناس و مربی آموزشگاه مراقبت و زیبایی مردانه جهان مو

-          مدرس و مربی ویژه سازمان فنی و حرفه ای کشور در مراکز بهاران به منظور آموزش عزیزان رهایی یافته از بند اعتیاد جهت بازگشت به جامعه

-          مدرس، مربی و کارشناس کمپانی های معتبر داخلی و خارجی

-          رئیس هیات مدیره شرکت رخ نمای آراد

-          عضو هیات مدیره انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد تهران

-          فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشکده کانون وکلای دادگستری تهران

-          آزمونگر رشته پیرایش مردانه و گریم سازمان فنی و حرفه ای

-          آزمونگر رشته ماساژ مردانه سازمان فنی و حرفه ای

-          طراح سوالات آزمون رشته پیرایش مردانه و گریم سازمان فنی و حرفه ای در استان قزوین

-          کسب مقام نخست مسابقات گریم و چهره پردازی کشور توسط هنرجویان آموزشگاه عصر مو

-          دریافت لوح های تقدیر و سپاس از ریاست محترم مرکز فنی و حرفه ای استان تهران

-          دریافت لوح های تقدیر و تندیس از کمپانی های داخلی و خارجی به منظور برگزاری همایش های متعدد و موفق آرایشگری مردانه و گریم

-          برگزارکننده همایش های موفق در زمینه پیرایش مردانه و گریم به همت اتحادیه های آرایشگری در شهرستان های مختلف از جمله اتحادیه آرایشگران محمود آباد ، ورامین و قرچک ، گرمسار ، اصفهان و ...

-          پرورش بیش از 1000 هنرجو در داخل و خارج از تهران در رشته پیرایش مردانه و گریم در سالهای متمادی

 

برای دریافت مشاوره رایگان از استاد شکوهی نیا با شماره زیر تماس بگیرید

09121384707

جامع ترین دوره آرایشگری 

دوره جامع آرایشگری

دوره جامع آرایشگری     فقط در آموزشگاه عصر مو  

با عصر مو همیشه بروز هستید 

education

click     شبکه آموزشی رایگان!  

میخواهم حرفه ای شوم

آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

آرایشگر حرفه ای     همین الان کلیک کنید!  

آخرین مقالات رایگان آموزشی عصر مو

آموزش آرایشگری مردانه

آموزش حرفه ای محو کردن مو

آموزش آرایشگری مردانه

یازده دلیل ریزش مو و راههای درمان آن

نگهداری مو در فصل بهار

مراقبت از موها در فصل بهار

 

 

   مشاهده همه مقالات  آرایشگر حرفه ای   

در عصر مو بیشتر و بهتر یاد میگیرید

 

hamayesh1

همایش های برگزار شده

certify

مدارک و تقدیرنامه ها

successful

هنرجویان موفق عصر مو

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای

مدارک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای

تضمین کیفیت آموزش

آموزشگاه آرایشگری مردانه عصر مو با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای

اساتید با تجربه